Etiketler

7 Aralık 2013 Cumartesi

Tchibo ve Rossmann Alışverişi (Hobi Alışverişi 19 )


Tchibo bir daha ne zaman hobi malzemeleri getirir derken bir de baktım yılbaşı için neler gelmiş neler.Ben bantlara hasta oldum resmen.25li ve 12li paketlerde satılıyor.Her biri farklı.Sanırım sadece 1,2 tanesi aynı bantların.Hele ince bantlara hasta oldum.Normal bantların 3te 1i kadar genişlikteler.Damga da gelmiş yılbaşılı.Hemenn soluğu Cepa'da aldım.Gitmişken Kentpark'ta Rossmann'a da uğradım.Vee gözlerime inanamadım.Oraya da bir sürü yılbaşı süsü gelmiş.Hatta ortaya standlar kurmuşlar.O kadar fazla yani.

Tchibo'dan 12li ve 25li bant,damga seti ve büyük delgeç aldım.

Diğer her şeyi Rossmann'dan aldım.


Mc Donald's a Mario oyuncakları gelmiş.Oraya da uğradım.Hiç kaçar mı benden.


Gitmişken Debbie Macomber'in yeni kitabını da alım.Artık fırsat bulup ne zaman okurum bilmem.

Hele şu tabaklara ne demeli.Fiyatları da çok ucuzdu.


Eve gelince hemen aldıklarımı masaya dizdim.Dışardan biri görse ne yapıyor bu deli diyecekler.Allahtan odam çatı katında da kimse göremiyor içeriyi.

Damga ve bantlara olan açlığım hiç bitmeyecek sanırım.Her desen bant ve her model damgadan bende olsun istiyorum.
Evdeki kağıt bantlarım zaten kutuya tam sığmıştı.Dün aldıklarımla beraber yeni bir kutuya aktardım hepsini.Aldıklarımın içinde en sevindiğim şey bu oldu.Yabancı bloglarda bu yapay karı görüp imreniyordum hep.Hatta bunları almadan bir gece önce nasıl kar yaparım diye düşünüyordum ki Rossmann'da karşıma çıktı.Almak isteyenler hemen alsın çok az vardı çünkü.


Bunlar da Boyner'de gördüğüm keçe çantalar.Çok hoşuma gitti.belki ben de yapabilirim.


12 yorum:

 1. debbie macomber her ay kitap çıkarıyo sanırım. ben 3. kitaptaıim hala:) güle güle kullan canım bende pzt rossmanna bakiym :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma Hilal'cim.Ben kitap almıyım dedikçe yeni kitap çıkarıyor.Bende hepsi var.Yeni aldığımla birlikte 12 kitap.Rossmann'a mutlaka uğra çok hoş şeyler var.

   Sil
 2. bende gittim bugün :) ankamall e uğradım ama 25liyoktu sanırım 12li aldım. Bir de rossman yapmak lazım sanıırm ne güzel şeyler almışsın güle güle kullan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.Bantlarda 12'li ve 25'li hemen hemen aynı desenler zaten.Birini alsan yeter.Ben 25'li olanı mantar ve baykuş desenleri için aldım zaten.Rossmann'a da uğra bence ürünler bitmeden .

   Sil
 3. hepsine bayıldım bizim burda da olsa böyle şeylerde alabilsek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.Tchibo internetten satış yapıyor.Ben birkaç kez alışveriş yaptım hiçbir sorun olmadı.Deneyebilirsiniz isterseniz.

   Sil
 4. Ya ben bayılıyorum senin alışverişlerine kendim yapamam da böyle alışveriş bir gün senle çıkıp hevesimi alsam bari :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım.Ankara'ya gelirsen çıkarız beraber alışverişe.

   Sil
 5. Alışverişe senle çıkıp beraber çıldırmak lazım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de düşündüm de şimdi.Bizi kim durdurur o zaman.Aldıkça alırız :))

   Sil
 6. ne güzel alışveriş yapmışsınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağolun.Benim de en büyük zevkim hobi alışverişi yapmak :)

   Sil